Ortezy – DAFO amerykańskiej firmy DAFO Cascade.


Nasze Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej jest partnerem firmy M&J Corporation Sp. z o.o. w zakresie konsultacji dotyczących ortez DAFO i obuwia do ortez.

Zapisy i wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu: 32 270 06 86, numery wewnętrzne 24 i 25.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę ortez DAFO amerykańskiej firmy DAFO Cascade. Orteza DAFO czyli dynamiczna orteza na staw skokowy (z angielskiego Dynamic Ankle Foot Orthosis) łączy w sobie 3 podstawowe funkcje: mocną stabilizację fizjologicznego ustawienia stawu skokowego, dynamikę pracy stawu skokowego uwzględniając prawidłowe obciążenie stopy oraz wsparcie dla równowagi podczas chodu. Wierni prawidłowej definicji DAFO  proponujemy Państwu produkt, który zapewnia Pacjentowi maksymalne wykorzystanie potencjału motorycznego poprzez zastosowanie elastycznego przodostopia ortezy przy zachowaniu funkcji korygującej ustawienie stawu.

Jest to podstawowa różnica między naszym produktem, wykonanym z najwyższej jakości materiału opatentowanego przez DAFO Cascade, a innym, dostępnym na rynku zaopatrzeniem. Z troski o idealne dopasowanie i maksymalny komfort  użytkowania ortezy DAFO Cascade są wykonywane na podstawie negatywów z gipsu żywicznego, które są laserowo analizowane i na tej podstawie powstaje szkielet ortezy. Procedura ta także wyróżnia nasze ortezy spośród oferty dostępnej na rynku, ponieważ zazwyczaj ortezy są produkowane na bazie pozytywów z gipsu tradycyjnego. Technika zastosowana przez Cascade pozwala nie tylko na stworzenie idealnie dopasowanego produktu ale także oszczędza wiele stresu i dyskomfortu naszym Małym Pacjentom już w trakcie zbierania pomiarów, ponieważ procedura wykonania odlewów trwa maksymalnie 15 minut. Decydując się na ortezy DAFO Cascade proponowane przez naszą Firmę decydują się Państwo na produkt najwyższej jakości wykonany z użyciem najnowszych technologii.

Pobierz katalog “Katalog Dafo 2016”

W razie pytań służymy pomocą.

Zespół Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka.

Copyright © 2017 Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka. All Rights Reserved.

Projekt i wykonanie: Talem Technologies