Opinie


Laura

22.08.2023

Z całego serca polecam Panią Anię. Anioł nie kobieta :))) super podejście nawet do najmniejszych pacjentów, potrafi niesamowicie zmotywować i oswoić ćwiczenia Vojty. Ogromna wiedza, spokój, opanowanie. Trafiliśmy z powodu obniżonego napięcia mięśniowego u 3 miesięcznej córeczki. Po kilku wizytach Córka zrobiła się ruchliwa energiczna i wesoła. Serdecznie polecamy i jesteśmy pewni ze zostajemy na dłużej.

Mama Kacperka

29.11.2022

Z całego serca polecam Panią Anię.Swietny specjalista w 100% zaangażowany w swoją pracę i w małych pacjentów jakim był nasz synek.Do Pani Ani trafiliśmy gdy nasz synek miał 9 miesięcy i ogromny problem z przemieszczaniem się,nie siedział.Juz na pierwszej wizycie Pani Ania wiedziała z czym z synek ma problem.Dobrala odpowiednie metody-Vojta i Bobath.Po 2 miesiacach nasz synek siedzi i czworakuje.Pani Ania ma świetne podejście do maluszków jak i do przestraszonych ćwiczeniami rodziców.Potrafi tak zmotywować i pomoc w wykonywaniu ćwiczeń w domu że metoda Vojty przestaje być taką straszną.Bardzo dziękujemy za każdą chwilę poświęconą naszemu synkowi i polecamy Panią Anię wszystkim rodzicom.

Marta

18.10.2022

Bardzo polecem Panią Anię.Ćwiczenia dobrane idealnie dla dziecka, które bardzo pomogły. Synek jeszcze wymaga ćwiczeń i pracy ale jestem przekona, że to dobrze obrana droga. 100% polecam.

Mama Adasia

26.02.2020

Serdecznie polecam Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka, szczególnie Panią Anię. Do Pani Ani trafiłam tydzień temu z 2 miesięcznym synkiem Adasiem. Synek bardzo często płakał. W ciągu dnia spał około godziny. Gdy już udało mu się zasnąć, były to 5-10 minutowe drzemki. Podczas spaceru również płakał. Nie chciał leżeć na brzuchu, kładł się na brzuchu i chował rączki pod brzuszek. Gdy zapytałam lekarza o radę, lekarz stwierdził, że na brzuchu leżeć musi, a dziecko płacze, ponieważ małe dzieci tak mają. Po pierwszej wizycie u Pani Ani i wykonywanych w domu z dzieckiem ćwiczeniach synek zdecydowanie mniej płacze i zrobił się spokojniejszy. Dłużej śpi. Zaczął się częściej uśmiechać. Serdecznie zachęcam rodziców do wizyty u Pani Ani z najmniejszymi pociechami, gdy tylko coś w zachowaniu dziecka będzie budziło ich wątpliwości. Pani Ania jest ciepłą, serdeczną osobą ze świetnym podejściem do maluszków i ogromnym wsparciem dla rodziców. Serdecznie polecam. Mama Adasia

Ilona

21.08.2019

Polecam! Pani Ania bardzo miła i zaangażowana w swoją pracę. Zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i jest świetną rehabilitantka 🙂

Karolina

25.06.2019

Świetny specjalista z cudowną energią! Jesteśmy pod opieką Pani Ani 2 miesiące, przez ten czas córka zaczęła siadać i raczkować, a wcześniej nawet nie próbowała tego robić. Dzięki rehabilitacji mamy pewność, że rozwija się prawidłowo. Ćwiczenia, które zostały dobrane dla córki niemal natychmiast ją uaktywniły, efekty były widoczne już po pierwszym spotkaniu. Gorąco polecam!

Agnieszka

19.05.2019

Pani Ania od razu na pierwszy rzut oka widać było że podchodzi do sprawy profesjonalnie i bardzo dobrze tłumaczy wszystko rodzicom. Niestety za każdym razem jak przychodziliśmy na Laurową 39 słyszeliśmy krzyki i płacz dzieci, zastanawiałam się dlaczego. Pierwsza wizyta była ciężka, bo nasza córeczka wymagała pracy na brzuszku której nie lubiła, ale po dokładnych wyjaśnieniach i pokazach zabrałam się do pracy z dzieckiem w domu. Następne dwie wizyty były już z inną Panią, była duża poprawa, córeczka rozluźniona, szczęśliwa i ani razu nie zapłakała, choć był spory wysiłek to jednak dawała z siebie wszystko i pokazała cały swój potencjał bez stresu i płaczu. Kolejna wizyta z Panią Anią była traumatyczna zarówno dla mnie jak i dla naszej córeczki, która była rozebrana i zmarznięta i płakała non stop bez przerw, nie potrafiła się uspokoić i rozluźnić na tyle, by popracować. Ta wizyta trwała krótko i czas nie został w pełni wykorzystany na dalszy rozwój córeczki, ponieważ była tak zmęczona … Oczywiście zawsze karmiłam córeczkę przed wyjazdem, tak aby nie była głodna i marudna. Być może to kwestia dwóch różnych metod, być może dwóch różnych podejść, tego nie wiem, ale z pewnością nie chciałabym aby córeczka ćwiczyła i płakała, skoro leżenie na brzuszku powinno być dla niej przyjemnością. Jestem pewna że można połączyć przyjemność z wysiłkiem bez traumatycznych doświadczeń. Proszę zauważyć, że nie oceniam skuteczności ćwiczeń bądź metod.

Karolek z mamą Patrycją

28.02.2019

Do Pani mgr Anny Wysockiej trafiłam z synkiem gdy miał 2 miesiące i to był dzień, który okazał się najlepszą inwestycją w przyszłość mojego syna. Gdy Karol miał 3 tygodnie i kładłam go na brzuszku krzyczał strasznie i układał się w rogalik, dużo ulewał i mało spał. Zwróciłam na to uwagę położnej i pediatrze, powiedzieli, że to normalne, a rogalik, że w brzuchu tyle czasu leżał i ma prawo być wygięty, to samo przejdzie, bo ma jeszcze czas. Mojej mamy to nie przekonało, szukała dalej, dostałyśmy opinię od innej rodziny, że mgr Pani Anna Wysocka jest lepsza niż nie jeden neurolog i warto się z nią skonsultować. Od razu widziała problem, i że potrzebna jest Vojta. Po jej zaleceniach i tygodniu ćwiczeń w domu, mój syn zaczął się uśmiechać, przestał nadmiernie ulewać i wytrzymywał na brzuszku 10minut! Z każdym tygodniem widziałam poprawę, która motywowała do ciężkiej pracy, ale Pani Anna pokazała wszystko, gdy miałam problem z ćwiczeniem, dobierała inny sposób, bym była w stanie pomóc synowi. Dziś mija 3 miesiąc rehabilitacji, a problemu prawie nie ma. Polecam wizytę, radzę konsultację u Pani Ani, bo wiem, że zależy jej na zdrowiu dzieci i nie lekceważy żadnego objawu. Tłumaczy i rozmawia, a nie zbywa. Jej wiedza nie opiera się na podstawach. Nie wierzcie, że jest czas, bo czas utrwala, a im szybciej zaczniecie ćwiczyć tym większe szanse, że dzieci będą zdrowe. Niestety jest zbyt dużo lekarzy, którzy różne dzieci z różnymi objawami klasyfikują tym samym zdaniem ” to samo minie”, „ma jeszcze czas”, dlatego gdy czujecie lub widzicie, że jest coś nie tak szukajcie takich specjalistów jak Pani Anna Wysocka.! Ja zawsze, będę jej wdzięczna.!

Karolina

11.12.2018

Do Pani Ani trafiłam z synkiem w 10 tygodniu jego życia. Miał bardzo duże napięcie mięśniowe. Już na pierwszej wizycie zostaliśmy poinformowani jak postępować z synem. Jak przewijać, karmić, nosić. Dostaliśmy już pierwsze ćwiczenia do wykonywania w domu. Syn był rehabilitowany metodą Vojty. Dziecko płacze przy niej, więc jest to trudne emocjonalnie dla rodziców, ale warto ćwiczyć, być wytrwałym i cierpliwym. Ta metoda bardzo pomaga. Obecnie Staś (7 miesiecy) dalej się rehabilituje przy użyciu metody mieszanej (Vojta i Bobath) dostosowanej do potrzeb dziecka. Synek już pełza( czołga się jak żołnierz ;-)) jego dłonie poprzednio ściśnięte tak, że nie dało się ich otworzyć , normalnie są rozprostowane, próbuje siadać.
Pani Ania jest świetną rehabilitantką,profesjonalistką, wspaniałą osobą i jest bardzo dużym wsparciem dla rodziców w trudnych chwilach.
Polecam Panią Anię wszystkim gorąco, jak również jej zespół!
Dziękuję Pani Ani za cierpliwość, zrozumienie i ogromną pomoc w usprawnianiu mojego syna. Bez niej nie było by takich efektów jak są!

Magdalena

08.11.2018

serdecznie polecam dr Wysocką. Super podejście do pacjenta, ciepła i miła, co szczególnie ważne przy metodzie vojty. W niecały miesiąc uruchomiła moje dziecko, postępy widoczne dosłownie z Dnia na dzień. Bardzo dokładnie pokazuje jak w domu wykonać ćwiczenia. Jeśli ktoś ma obawy i wątpliwości co do metody vojty – z ręką na sercu polecam.

Karolina

04.07.2018

Dziekuje to za mało ! Do Pani Ani trafiliśmy z nasza malutką córeczką. Dzięki profesjonalizmowi i super podejściu do dzieci Nasz Skarb jest coraz sprawniejszy. Przed Nami jeszcze długa droga ale na pewno zostaniemy u Pani Ani i Pani Sylwi która również ćwiczy z Naszym dzieckiem. Dziękujemy

Aleksandra

26.03.2018

Swoją przygodę z Centrum Rehabilitacji i Terapii Anna Wysocka rozpoczeliśmy z powodu zdiagnozowanej asymetrii oraz obniżonego napięcia mięśniowego, gdy synek miał 6mcy. CRiTAW było trzecią placówką do której trafiliśmy i zarazem pierwszą, której profesjonalna terapia niemal natychmiast zaczęła przynosić efekty. Zostaliśmy otoczeni rzetelną opieką, na każdym etapie współpracy. Pani Anna prowadziła nas za rękę przez kolejne etapy rozwoju, zawsze rzetelnie i wyczerpująco informując o aktualnym stanie synka i udzielając bezcennych porad na temat codziennej opieki i ćwiczeń domowych. Nigdy nie mieliśmy poczucia straconego czasu. Syn po każdej wizycie zaczął robić postępy, a Pani Sylwia wraz z Panią Anną wkładały wiele pracy i zaangażowania w każde zajęcia. Dzięki Pani Annie oraz Pani Sylwi mieliśmy pewność że syn zaczął prawidłowo się rozwijać. 

Na jednej z wizyt, podczas zajęć z synkiem Pani Sylwia zauważyła u mojej 7 letniej córki wadę postawy (pomimo, że Lek. ortopeda twierdził, że córka rozwija się prawidłowo) i skierowała córkę do Pani Martyny. Po niespełna 2 miesiącach, u córki widać dużą poprawę w postawie ciałka.

Polecam z całego serca CRiTAW ze względu na profesjonalizm, cierpliwość oraz fantastyczne podejście do małych pacjentów i ich rodziców. Pracują tu ludzie z powołaniem, dla których zdrowie małego człowieka jest na pierwszym miejscu.

Joanna

01.03.2018

Do Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka trafiliśmy ze względu na wzmożone napięcie mięśniowe i asymetrię u córki. Pani Ania to cudowna osoba, a przede wszystkim kompetentny i profesjonalny fizjoterapeuta z pasją do tego co robi. Córka nie umiała leżeć na brzuchu, ciągle się przekręcała i była niesamowicie spięta. Już po pierwszych zajęciach metodą Vojty u Pani Ani widać było poprawę! I tylko to tak naprawdę pomagało wytrwać podczas ćwiczeń z córką. Niesamowite efekty widoczne z dnia na dzień mobilizowały do tej ciężkiej pracy, która dla każdego rodzica wydaje się być torturą dziecka. Rzetelnie pokazane ćwiczenia i wszelkie wskazówki przekazane przez Panią Anię sprawiły, że nasza córka po miesiącu rehabilitacji (wizyty u Pani Ani raz w tygodniu) wykonuje wszystko to co powinna wykonywać w swoim wieku tj. czwartym miesiącu życia. Poza tym jest pogodnym, uśmiechniętym dzieckiem, które uwielbia leżeć na brzuchu 🙂
Gorąco polecam!

Karolina

18.10.2017

Wybrałam się na wizytę do Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej do pani Beaty Duras z moją półtoraroczną córką, gdyż próby chodzenia wychodziły jej z trudem, a podczas chodu krzywo stawiała stópki. Lekarz ortopeda powiedział, że wszystko jest w porządku, bo dziecko do 3 rż ma prawo krzywić stopy, to etap rozwojowy, a jeśli po 3 rż będzie problem to się tym zajmiemy. Wybrałam się więc do pani Beaty, by zasięgnąć drugiej opinii. Okazało się, że to nie jest kwestia nóg tylko córka ma obniżone napięcie mięśniowe. Chodziliśmy z nią na zajęcia do pani Beaty, dostaliśmy również szereg ćwiczeń do domu, które sumiennie wykonywaliśmy, pani Anna Wysocka dobrała specjalne wkładki z włóknem węglowym i po kilku miesiącach widać było znaczną poprawę. Gdy urodziła nam się druga córka byłam już wyczulona na pewne wzorce siadu i po wizycie u pani Beaty okazało się, że ona też ma obniżone napięcie mięśniowe. Lekarz ortopeda powiedział oczywiście, że wszystko jest dobrze. Póki co nie rozstajemy się z rehabilitacją i bardzo się cieszymy, że na swojej drodze spotkaliśmy rzetelnych, sumiennych, a przy tym ciepłych specjalistów.

Katarzyna, Paweł i Marcelina

16.10.2017

Do Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka trafiliśmy ze względu na nadmierną płaczliwość, brak snu oraz nadpobudliwość Córki Marceliny. Podejrzewaliśmy również, że Córka może mieć problem z nadmiernym napięciem mięśniowym, co zauważyliśmy poprzez wyginanie się Jej mocno do tylu. Początkowo uczęszczaliśmy na rehabilitację do pani Sylwii Skawińskiej. Jest to osoba godna polecenia. Prowadzona przez Nią terapia przynosiła efekty, jednak do czasu. W pewnym momencie Córka zaczęła robić wszystko, aby uniknąć prawidłowej pozycji do ćwiczeń, dużo płakała, prężyła się i nie chciała współpracować. Pani Sylwia skierowała nas na terapię metodą vojty do pani Anny Wysockiej. Córka mając skończone 6 miesięcy nadal nie miała aktywnego podporu na wyprostowanych rękach. Już po 1 spotkaniu widzieliśmy zadowalające efekty, a po miesiącu spotkań raz w tygodniu, Córka weszła w aktywny podpór i robiła wszystko, co powinna na skończony 7 miesiąc. Wiemy, iż bez terapii metodą vojty nie ruszyłaby do przodu. Mimo wielu łez Córki, które jak się okazało nie są oznaką bólu, a aktywności mózgu dziecka, jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni zarówno Pani Ani, jak i Sylwii za udaną terapię.
Dodatkowo pani Ania i pani Sylwia, przez cały czas trwania terapii edukowały nas, jak prawidłowo nosić, pielęgnować, zajmować się i rehabilitować dziecko, dzięki czemu mamy nadzieję, że przy następnym uda nam się uniknąć podobnych problemów.
Dziś Marcelinka ma skończone 8 miesięcy raczkuje i robi dokładnie to, co powinna w tym okresie swojego życia.
Gorąco polecam!!!

Emilia

27.09.2017

Po kilkumiesięcznej rehabilitacji, która nie dawała żadnych efektów trafiliśmy do Centrum Rehabilitacji i Terapii Anna Wysocka. Córeczka miała wówczas rok i pięć miesięcy, nie przewracała się nawet na boki, o śniadaniu i chodzeniu nie było mowy. Jezdzimy zaledwie 3 miesiące a córeczka zaczyna sama siadać, zmniejszyło się napięcie w rączkach, mała stała się bardziej kontaktowa a także więcej mówi i łączy słowa w całość. Jesteśmy zarówno pod opieką Pani Ani a także Pani Beaty Duras, które mają bardzo kontakt z dzieckiem, są kompetentne w tym co robią. Poza tym panuje tam bardzo rodzinna atmosfera i z wielką chęcią tam wracamy 🙂 Obydwie Panie dobrały odpowiedni sprzęt dla małej-ortezki, pionizator, wozek (co dla naszej poprzedniej rehabilitantki było dla dziecka zbędne :/). Jestem bardzo zadowolona, dziecko robi postępy i w końcu wszystko idzie do przodu!:)

Weronika

25.07.2017

Fantastyczna fizjoterapeutka, uśmiechnięta ze świetnym podejściem do dzieci i do rodziców. Wspiera, motywuje i mobilizuje do pracy. Pracuje głównie metodą vojty. Fachowo, rzetelnie i zgodnie z aktualną wiedzą odpowiada na pytania, wyjaśnia zasadność, mechanizm i potrzebę ćwiczeń.
Wykonuje badanie neurokinezjologiczne wg vojty.
Dzięki niej nasz synek rozwija się prawidłowo chociaż miał spore problemy neurologiczne.
Gorąco polecam.


Copyright © 2023 Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka-Tyczkowska Warszawa All Rights Reserved.

Powered by: Talem Technologies