Opinie


Karolina

11.12.2018

Do Pani Ani trafiłam z synkiem w 10 tygodniu jego życia. Miał bardzo duże napięcie mięśniowe. Już na pierwszej wizycie zostaliśmy poinformowani jak postępować z synem. Jak przewijać, karmić, nosić. Dostaliśmy już pierwsze ćwiczenia do wykonywania w domu. Syn był rehabilitowany metodą Vojty. Dziecko płacze przy niej, więc jest to trudne emocjonalnie dla rodziców, ale warto ćwiczyć, być wytrwałym i cierpliwym. Ta metoda bardzo pomaga. Obecnie Staś (7 miesiecy) dalej się rehabilituje przy użyciu metody mieszanej (Vojta i Bobath) dostosowanej do potrzeb dziecka. Synek już pełza( czołga się jak żołnierz ;-)) jego dłonie poprzednio ściśnięte tak, że nie dało się ich otworzyć , normalnie są rozprostowane, próbuje siadać.
Pani Ania jest świetną rehabilitantką,profesjonalistką, wspaniałą osobą i jest bardzo dużym wsparciem dla rodziców w trudnych chwilach.
Polecam Panią Anię wszystkim gorąco, jak również jej zespół!
Dziękuję Pani Ani za cierpliwość, zrozumienie i ogromną pomoc w usprawnianiu mojego syna. Bez niej nie było by takich efektów jak są!

Magdalena

08.11.2018

serdecznie polecam dr Wysocką. Super podejście do pacjenta, ciepła i miła, co szczególnie ważne przy metodzie vojty. W niecały miesiąc uruchomiła moje dziecko, postępy widoczne dosłownie z Dnia na dzień. Bardzo dokładnie pokazuje jak w domu wykonać ćwiczenia. Jeśli ktoś ma obawy i wątpliwości co do metody vojty – z ręką na sercu polecam.

Karolina

04.07.2018

Dziekuje to za mało ! Do Pani Ani trafiliśmy z nasza malutką córeczką. Dzięki profesjonalizmowi i super podejściu do dzieci Nasz Skarb jest coraz sprawniejszy. Przed Nami jeszcze długa droga ale na pewno zostaniemy u Pani Ani i Pani Sylwi która również ćwiczy z Naszym dzieckiem. Dziękujemy

Aleksandra

26.03.2018

Swoją przygodę z Centrum Rehabilitacji i Terapii Anna Wysocka rozpoczeliśmy z powodu zdiagnozowanej asymetrii oraz obniżonego napięcia mięśniowego, gdy synek miał 6mcy. CRiTAW było trzecią placówką do której trafiliśmy i zarazem pierwszą, której profesjonalna terapia niemal natychmiast zaczęła przynosić efekty. Zostaliśmy otoczeni rzetelną opieką, na każdym etapie współpracy. Pani Anna prowadziła nas za rękę przez kolejne etapy rozwoju, zawsze rzetelnie i wyczerpująco informując o aktualnym stanie synka i udzielając bezcennych porad na temat codziennej opieki i ćwiczeń domowych. Nigdy nie mieliśmy poczucia straconego czasu. Syn po każdej wizycie zaczął robić postępy, a Pani Sylwia wraz z Panią Anną wkładały wiele pracy i zaangażowania w każde zajęcia. Dzięki Pani Annie oraz Pani Sylwi mieliśmy pewność że syn zaczął prawidłowo się rozwijać. 

Na jednej z wizyt, podczas zajęć z synkiem Pani Sylwia zauważyła u mojej 7 letniej córki wadę postawy (pomimo, że Lek. ortopeda twierdził, że córka rozwija się prawidłowo) i skierowała córkę do Pani Martyny. Po niespełna 2 miesiącach, u córki widać dużą poprawę w postawie ciałka.

Polecam z całego serca CRiTAW ze względu na profesjonalizm, cierpliwość oraz fantastyczne podejście do małych pacjentów i ich rodziców. Pracują tu ludzie z powołaniem, dla których zdrowie małego człowieka jest na pierwszym miejscu.

Joanna

01.03.2018

Do Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka trafiliśmy ze względu na wzmożone napięcie mięśniowe i asymetrię u córki. Pani Ania to cudowna osoba, a przede wszystkim kompetentny i profesjonalny fizjoterapeuta z pasją do tego co robi. Córka nie umiała leżeć na brzuchu, ciągle się przekręcała i była niesamowicie spięta. Już po pierwszych zajęciach metodą Vojty u Pani Ani widać było poprawę! I tylko to tak naprawdę pomagało wytrwać podczas ćwiczeń z córką. Niesamowite efekty widoczne z dnia na dzień mobilizowały do tej ciężkiej pracy, która dla każdego rodzica wydaje się być torturą dziecka. Rzetelnie pokazane ćwiczenia i wszelkie wskazówki przekazane przez Panią Anię sprawiły, że nasza córka po miesiącu rehabilitacji (wizyty u Pani Ani raz w tygodniu) wykonuje wszystko to co powinna wykonywać w swoim wieku tj. czwartym miesiącu życia. Poza tym jest pogodnym, uśmiechniętym dzieckiem, które uwielbia leżeć na brzuchu 🙂
Gorąco polecam!

Karolina

18.10.2017

Wybrałam się na wizytę do Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej do pani Beaty Duras z moją półtoraroczną córką, gdyż próby chodzenia wychodziły jej z trudem, a podczas chodu krzywo stawiała stópki. Lekarz ortopeda powiedział, że wszystko jest w porządku, bo dziecko do 3 rż ma prawo krzywić stopy, to etap rozwojowy, a jeśli po 3 rż będzie problem to się tym zajmiemy. Wybrałam się więc do pani Beaty, by zasięgnąć drugiej opinii. Okazało się, że to nie jest kwestia nóg tylko córka ma obniżone napięcie mięśniowe. Chodziliśmy z nią na zajęcia do pani Beaty, dostaliśmy również szereg ćwiczeń do domu, które sumiennie wykonywaliśmy, pani Anna Wysocka dobrała specjalne wkładki z włóknem węglowym i po kilku miesiącach widać było znaczną poprawę. Gdy urodziła nam się druga córka byłam już wyczulona na pewne wzorce siadu i po wizycie u pani Beaty okazało się, że ona też ma obniżone napięcie mięśniowe. Lekarz ortopeda powiedział oczywiście, że wszystko jest dobrze. Póki co nie rozstajemy się z rehabilitacją i bardzo się cieszymy, że na swojej drodze spotkaliśmy rzetelnych, sumiennych, a przy tym ciepłych specjalistów.

Katarzyna, Paweł i Marcelina

16.10.2017

Do Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka trafiliśmy ze względu na nadmierną płaczliwość, brak snu oraz nadpobudliwość Córki Marceliny. Podejrzewaliśmy również, że Córka może mieć problem z nadmiernym napięciem mięśniowym, co zauważyliśmy poprzez wyginanie się Jej mocno do tylu. Początkowo uczęszczaliśmy na rehabilitację do pani Sylwii Skawińskiej. Jest to osoba godna polecenia. Prowadzona przez Nią terapia przynosiła efekty, jednak do czasu. W pewnym momencie Córka zaczęła robić wszystko, aby uniknąć prawidłowej pozycji do ćwiczeń, dużo płakała, prężyła się i nie chciała współpracować. Pani Sylwia skierowała nas na terapię metodą vojty do pani Anny Wysockiej. Córka mając skończone 6 miesięcy nadal nie miała aktywnego podporu na wyprostowanych rękach. Już po 1 spotkaniu widzieliśmy zadowalające efekty, a po miesiącu spotkań raz w tygodniu, Córka weszła w aktywny podpór i robiła wszystko, co powinna na skończony 7 miesiąc. Wiemy, iż bez terapii metodą vojty nie ruszyłaby do przodu. Mimo wielu łez Córki, które jak się okazało nie są oznaką bólu, a aktywności mózgu dziecka, jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni zarówno Pani Ani, jak i Sylwii za udaną terapię.
Dodatkowo pani Ania i pani Sylwia, przez cały czas trwania terapii edukowały nas, jak prawidłowo nosić, pielęgnować, zajmować się i rehabilitować dziecko, dzięki czemu mamy nadzieję, że przy następnym uda nam się uniknąć podobnych problemów.
Dziś Marcelinka ma skończone 8 miesięcy raczkuje i robi dokładnie to, co powinna w tym okresie swojego życia.
Gorąco polecam!!!

Emilia

27.09.2017

Po kilkumiesięcznej rehabilitacji, która nie dawała żadnych efektów trafiliśmy do Centrum Rehabilitacji i Terapii Anna Wysocka. Córeczka miała wówczas rok i pięć miesięcy, nie przewracała się nawet na boki, o śniadaniu i chodzeniu nie było mowy. Jezdzimy zaledwie 3 miesiące a córeczka zaczyna sama siadać, zmniejszyło się napięcie w rączkach, mała stała się bardziej kontaktowa a także więcej mówi i łączy słowa w całość. Jesteśmy zarówno pod opieką Pani Ani a także Pani Beaty Duras, które mają bardzo kontakt z dzieckiem, są kompetentne w tym co robią. Poza tym panuje tam bardzo rodzinna atmosfera i z wielką chęcią tam wracamy 🙂 Obydwie Panie dobrały odpowiedni sprzęt dla małej-ortezki, pionizator, wozek (co dla naszej poprzedniej rehabilitantki było dla dziecka zbędne :/). Jestem bardzo zadowolona, dziecko robi postępy i w końcu wszystko idzie do przodu!:)

Weronika

25.07.2017

Fantastyczna fizjoterapeutka, uśmiechnięta ze świetnym podejściem do dzieci i do rodziców. Wspiera, motywuje i mobilizuje do pracy. Pracuje głównie metodą vojty. Fachowo, rzetelnie i zgodnie z aktualną wiedzą odpowiada na pytania, wyjaśnia zasadność, mechanizm i potrzebę ćwiczeń.
Wykonuje badanie neurokinezjologiczne wg vojty.
Dzięki niej nasz synek rozwija się prawidłowo chociaż miał spore problemy neurologiczne.
Gorąco polecam.


Copyright © 2018 Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna i Leszek Wysoccy S.C.. All Rights Reserved.

Projekt i wykonanie: Talem Technologies