IGLI – DYNAMICZNE WKŁADKI ORTOPEDYCZNE Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO


wkładki ortopedyczne IGLI

Nasze Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej jest referencyjnym ośrodkiem doboru i sprzedaży dynamicznych wkładek ortopedycznych igli. Współpracujemy z firmą medi Polska Sp. z o.o. – generalnym dystrybutorem niemieckiej firmy igli, producentem wysokiej klasy wkładek z włókna węglowego.
W naszej przychodni rehabilitacyjnej, która mieści się w Warszawie przy ulicy Laurowej 39 przeszkoleni i certyfikowani specjaliści dokonają diagnozy, oraz dobiorą wkładki dla Twojego dziecka lub dla Ciebie na miejscu. Po badaniu, na miejscu można dokonać zakupu wkładek.


wkładki ortopedyczne Warszawa

Mamy do zaoferowania wkładki ortopedyczne:

  • Junior – specjalne wkładki do korekcji postawy u dzieci, przeznaczone dla dziecięcych stóp o szczególnych wymaganiach w fazie wzrostu,
  • Sport – indywidualne wkładki dla różnych dyscyplin sportu,
  • Med – funkcjonalne, dostosowane do wskazań medycznych zaopatrzenie we wkładki,
  • Comfort – wkładki dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu komfortu,
  • Business – bardzo cienkie i lekkie wkładki do modnych butów.

Charakterystyczną cechą wkładek igli jest dynamiczny sposób działania stosowany do wszechstronnej i skutecznej terapii. Niepowtarzalny system wkładek z włókna węglowego marki igli łączy w sobie zachowawcze i interaktywne mechanizmy działania. Wkładki służą do korekcji nieprawidłowego ustawienia stopy, do odciążenia narządu ruchu oraz do optymalizacji biomechaniki.IGLI dynamiczne wkładki ortopedyczne Warszawa
  • Usztywniacz z włókna węglowego wspiera sklepienie stopy. Specjalne wcięcia we włóknie węglowym gwarantują zachowanie naturalnej ruchomości stopy.
  • Wkłady są umieszczane indywidualnie. Wspierają one sklepienie stopy, korygują jej ustawienie i pobudzają mięśnie.
  • Komfortowa wyściółka działa amortyzująco i celowo rozkłada nacisk na całą podeszwę stopy. Koncepcja wkładek z włókna węglowego marki IGLI znajduje indywidualne zastosowanie w trakcie leczenia wielu różnych schorzeń. Różnego rodzaju półfabrykaty, poprzez umieszczenie odpowiednich wkładów, mogą mieć działanie w pierwszej linii wyściełające, wspierające lub korygujące – w zależności od zapotrzebowania i żądanego efektu leczenia.

Pobierz katalog pdf z opisem i zastosowaniem wkładek z włókna węglowego igli i dowiedz się więcej.

W razie pytań służymy pomocą.

Zespół Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka.


Copyright © 2021 Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna i Leszek Wysoccy S.C. Warszawa All Rights Reserved.

Projekt i wykonanie: Talem Technologies