Wkładki Ortopedyczne Dynamiczne Igli dla dzieci i młodzieży


Nasze Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej jest referencyjnym ośrodkiem doboru i sprzedaży dynamicznych wkładek ortopedycznych igli. Współpracujemy z firmą medi Polska Sp. z o.o. – generalnym dystrybutorem niemieckiej firmy igli, producentem wysokiej klasy wkładek z włókna węglowego.W naszej przychodni rehabilitacyjnej, która mieści się w Warszawie przy ulicy Laurowej 39 przeszkoleni i certyfikowani specjaliści dokonają diagnozy, oraz dobiorą wkładki dla Twojego dziecka lub dla Ciebie na miejscu. Po badaniu, na miejscu można dokonać zakupu wkładek. Mamy do zaoferowania wkładki:

  • Junior – specjalne wkładki do korekcji postawy u dzieci, przeznaczone dla dziecięcych stóp o szczególnych wymaganiach w fazie wzrostu
  • Sport – indywidualne wkładki dla różnych dyscyplin sportu
  • Med – funkcjonalne, dostosowane do wskazań medycznych zaopatrzenie we wkładki
  • Comfort – wkładki dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu komfortu
  • Business – bardzo cienkie i lekkie wkładki do modnych butów

Charakterystyczną cechą wkładek igli jest dynamiczny sposób działania stosowany do wszechstronnej i skutecznej terapii.

Niepowtarzalny system wkładek z włókna węglowego marki igli łączy w sobie zachowawcze i interaktywne mechanizmy działania. Wkładki służą do korekcji nieprawidłowego ustawienia stopy, do odciążenia narządu ruchu oraz do optymalizacji biomechaniki.

1. Usztywniacz z włókna węglowego wspiera sklepienie stopy. Specjalne wcięcia we włóknie węglowym gwarantują zachowanie naturalnej ruchomości stopy.

2. Wkłady są umieszczane indywidualnie. Wspierają one sklepienie stopy, korygują jej ustawienie i pobudzają mięśnie.

3. Komfortowa wyściółka działa amortyzująco i celowo rozkłada nacisk na całą podeszwę stopy. Koncepcja wkładek z włókna węglowego marki igli znajduje indywidualne zastosowanie w trakcie leczenia wielu różnych schorzeń. Różnego rodzaju półfabrykaty, poprzez umieszczenie odpowiednich wkładów, mogą mieć działanie w pierwszej linii wyściełające, wspierające lub korygujące – w zależności od zapotrzebowania i żądanego efektu leczenia.

Copyright © 2018 Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna i Leszek Wysoccy S.C.. All Rights Reserved.

Projekt i wykonanie: Talem Technologies