Konferencja-dr-Banaszek-3-1200x675.jpg

3 listopada 2017

27 października 2017 w naszej przychodni przy ul. Laurowej 39 w Warszawie odbyły się warsztaty szkoleniowe dla lekarzy pediatrów prowadzone przez Panią Dr n. med. Grażynę Banaszek (Specjalista neurologii dziecięce, Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Vojty, Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej). Tematem szkolenia była: „Wczesna diagnostyka neurorozwojowa niemowląt, pierwsze oznaki zaburzeń i wczesna stymulacja zapobiegająca nieprawidłowościom”. Wszystkim Przybyłym lekarzom, fizjoterapeutom oraz Pani Dr n. med. Grażynie Banaszek serdecznie dziękujemy.

Konferencja-Logopedyczna_18.jpg

3 listopada 2017

Z radością informujemy, że nasi terapeuci – mgr Anna Wysocka i dr Jakub Skrzek – uczestniczyli w dniach 29.-30.09.2017 roku w XV Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej „Logopedia – tradycja i perspektywy rozwoju”, podczas której poprowadzili warsztat pt. „Współpraca neurologopedy i fizjoterapeuty w terapii niemowlęcia z zaburzeniami ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN)”. Konferencja odbyła się w Centrum Logopedycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Była to okazja do zaprezentowania w praktyce jednej z głównych idei naszego Centrum – wielospecjalistycznego i holistycznego podejścia do terapii, która daje szansę na prawidłowy rozwój małego dziecka.

Konferencja_logopedyczna

wkladki-igli.jpg

22 września 2015

Nasze Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej jest referencyjnym ośrodkiem doboru i sprzedaży dynamicznych wkładek igli. Współpracujemy z firmą medi Polska Sp. z o.o. - generalnym dystrybutorem niemieckiej firmy igli, producentem wysokiej klasy wkładek z włókna węglowego.

Copyright © 2017 Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka. All Rights Reserved.

Projekt i wykonanie: Talem Technologies