orlymed-1200x896.jpg

30 stycznia 2024

Z wielką satysfakcją informujemy,  że Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka ponownie uzyskało wyróżnienie Orły Medycyny 2023. Serdecznie dziękujemy naszym pacjentom za to, że rehabilitacja niemowląt i dzieci prowadzona w naszym centrum została przez nich wysoko oceniona, czego rezultatem jest prestiżowe wyróżnienie.

warsztaty.jpg

16 stycznia 2024

Po raz kolejny w naszej przychodni przy ul Laurowej 39 w Warszawie odbyły się dwa warsztaty szkoleniowe dla lekarzy pediatrów i dla położnych prowadzone przez mgr Annę Wysocką-Tyczkowską (fizjoterapeuta dziecięcy, wykładowca WUM). Tematyka poświęcona była takim zagadnieniom jak rozwój psychoruchowy niemowląt w pierwszym roku życia, wczesna diagnostyka niemowląt w pierwszym roku życia i fizjoterapia niemowląt w praktyce. Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej poświęconej dokładnemu rozwojowi ruchowemu niemowląt. Wszystkim przybyłym lekarzom, położnym i naszym pacjentom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania poświęcone rozwojowi psychoruchowemu i fizjoterapii niemowląt

obraz_2023-03-02_113215729-1200x1198.png

2 marca 2023

Niezwykle miło jest nam poinformować, że Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka otrzymało prestiżowe wyróżnienie Orły Medycyny 2022. Serdecznie dziękujemy naszym pacjentom za pozytywne oceny i opinie o naszej pracy, których rezultatem jest ten zaszczytny tytuł.

Orły-medycyny-2020-1200x1356.jpg

9 października 2020

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki Państwa pozytywnym ocenom i opiniom na wielu portalach internetowych nasze Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka zostało wyróżnione tytułem Orły Medycyny – Laureat Konkursu 2020.

Bardzo dziękujemy naszym Pacjentom!

Konferencja-dr-Banaszek-3-1200x675.jpg

22 marca 2019

Już po raz kolejny 22 marca 2019 w naszej przychodni przy ul. Laurowej 39 w Warszawie odbyły się warsztaty szkoleniowe dla lekarzy pediatrów prowadzone przez Panią Dr n. med. Grażynę Banaszek (Specjalista neurologii dziecięce, Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Vojty, Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej). Tematem szkolenia była: „Wczesna diagnostyka neurorozwojowa niemowląt, pierwsze oznaki zaburzeń i wczesna stymulacja zapobiegająca nieprawidłowościom”. Wszystkim Przybyłym lekarzom, fizjoterapeutom, pacjentom oraz Pani Dr n. med. Grażynie Banaszek serdecznie dziękujemy.

Konferencja-Logopedyczna_18.jpg

3 listopada 2017

Z radością informujemy, że nasi terapeuci – mgr Anna Wysocka i dr Jakub Skrzek – uczestniczyli w dniach 29.-30.09.2017 roku w XV Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej „Logopedia – tradycja i perspektywy rozwoju”, podczas której poprowadzili warsztat pt. „Współpraca neurologopedy i fizjoterapeuty w terapii niemowlęcia z zaburzeniami ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN)”. Konferencja odbyła się w Centrum Logopedycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Była to okazja do zaprezentowania w praktyce jednej z głównych idei naszego Centrum – wielospecjalistycznego i holistycznego podejścia do terapii, która daje szansę na prawidłowy rozwój małego dziecka.

Copyright © 2023 Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka-Tyczkowska Warszawa All Rights Reserved.

Powered by: Talem Technologies